Nie boimy się wyzwań, stąd chętnie podejmujemy się projektów niestandardowych. Jeśli marzy Ci się mebel na wymiar, skrojony pod Twoją przestrzeń i zaprojektowany do konkretnego pomieszczenia, to trafiłeś w dobre miejsce. Jak się do tego zabrać?

projektowanie w 3 krokach

Pomiar

Zmierz dokładnie przestrzeń, którą mielibyśmy zagospodarować.

Już na tym etapie pomyśl, czego potrzebujesz, co chcesz tam umieścić. Jesteśmy w stanie zaprojektować z Tobą meble uszyte na miarę Twojego domu, gdzie swoje miejsce znajdą wszystkie indywidualne przedmioty.

Ikonka wymiar

Funkcjonalność

Zastanów się nad funkcjonalnością (czego dokładnie potrzebujesz, otwartych czy zamkniętych modułów, więcej szafek, czy półek). Dla nas nie ma prawie ograniczeń!
Marzy Ci się niestandardowy mebel na wymiar, przeszkolona witryna, szafka pod umywalkę, a może masz swój własny pomysł na mebel? Przemyśl jego formę i praktyczne użytkowanie, a pomożemy Ci zaprojektować mebel marzeń!
Ikonka naczynia laboratoryjnego

Inspiracje

Jeśli już wiesz czego chcesz, ale nie jesteś pewien, jak do końca powinien wyglądać docelowych mebel – śmiało pytaj. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią formę, podzielimy się swoim doświadczeniem, doradzimy w urządzeniu przestrzeni.

A może jest tak, że podoba Ci się jakiś nasz mebel, ale chciałbyś go przeprojektować od nowa. Powiedz nam, co najbardziej Ci się w tym wybranym podoba i co chciałbyś zachować. Napisz nam, jakich modułów Ci w nim potrzeba i czemu mają służyć. Zaprojektujemy mebel wraz z Tobą, zupełnie od nowa tworząc projekt dedykowany Tobie.

Ikonka tęczy

zainspiruj się

Zoom icon
Zoom icon
Zoom icon

personalizuj z nami


    Dodanie lub usunięcie szafki bądź szuflady, zmiana wymiaru wewnętrznego półek itd.

    Zoom icon