Czas realizacji potrzebny na wykonanie Twojego mebla to około 11-13 tygodni. Jeśli mebli jest więcej, czas oczekiwania może się wydłużyć. Nakręcamy zegar od momentu przedpłaty (jeśli zamówienie było drogą mailową) lub wpłaty całości (jeśli było to zamówienie przez sklep online). 

 

Meble dostarczamy do Ciebie w całości,  bez konieczności ich montażu. Korzystamy z usług zaprzyjaźnionych przewoźników, czas dostawy to 1-2 dni robocze od momentu wysłania.  Dostawa jest u nas darmowa na terenie Polski, ale nie obejmuje wniesienia. Całość jest skrzętnie zapakowana i podjeżdża bezpiecznie pod Twoje drzwi. Jeśli zamówienie wymaga montażu, najczęściej przyjeżdżamy do Ciebie osobiście i pomagamy wnieść oraz zamontować meble

 

Nasze meble wysyłamy w całości, a wykonane są 100% z drewna, dlatego mają swój ciężar gatunkowy. W cenie mebla dajemy Ci dostawę bez wniesienia, choć kierowca często jest chętny do pomocy. Możemy pomóc zorganizować Ci wniesienie mebli, jeśli nie masz takiej możliwości – by ustalić szczegóły skontaktuj się z nami.

 

Nasze meble wysyłamy wszędzie, za granicę i również poza Europę. W przypadku wysyłki poza granice Polski paczkę wyceniamy indywidualnie na podstawie miejsca docelowego. Napisz do nas wiadomość, podając modele mebli oraz miasto i kod pocztowy. Wrócimy do Ciebie od razu, gdy wraz z przewoźnikiem ustalimy cenę dostawy.